Folkspel

Bilder till föreningens försäljning av påsklotter

Letar du efter bilder på påsklotter att pynta exempelvis er Facebooksida med och för att kunna pusha extra för er försäljning av påsklotter? Då har du hittat rätt! Här har vi publicerat bildmaterial som du ladda ner i olika storlekar. Storlekarna är framtagna för att passa finfint i de flesta olika kanaler. Och förhoppningsvis kommer de hjälpa er försäljning i påsk på traven!

Ladda ner: Banner med Sverigelotten påsk & BingoLotto påsk till föreningens Instagram 1080x1080px

Ladda ner: Banner med Sverigelotten påsk & BingoLotto påsk föreningens Facebookflöde 1200x628px

Ladda ner: Lottbild på BingoLottos påsklott, enkel 1080x1080px

Ladda ner: Lottbild på BingoLottos påsklott, enkel & dubbel 1080x1080px

Ladda ner: Lottbild på BingoLottos påsklott, dubbel 1080x1080px

Du sparar ner bilderna genom att klicka på länken ovan, och sedan högerklicka och välja "Spara som..". Därefter är det fritt fram att börja sprida materialet i föreningens kanaler.

Glöm inte heller att dela er digitala föreningslänk i era kanaler! Genom den kan ni sälja digitala Bingolotter till varje omgång, men även inför större omgångar som påsk. Generera din förenings unika länk här & kom enkelt igång med er digitala försäljning.

Stort lycka till med försäljningen!

Tillbaka till startsidan